wypożyczalnia motocykli

Wypożyczalnia motocykli Wrocław

Wszystkim miłośnikom jazdy motocyklem polecamy niezapomniane wrażenia płynące z sezonowych wypraw. Niezależnie od tego, czy masz swój pojazd, czy nie, koniecznie powinieneś spróbować tego oryginalnego sposobu na spędzanie urlopu. Jako pasjonaci podróży i dwóch kółek postanowiliśmy otworzyć wypożyczalnię motocykli, a nasze usługi zaoferować wszystkim posiadaczom prawa jazdy w kategorii A mieszkającym we Wrocławiu lub okolicach. Najwyższej jakości maszyny oraz kompleksowa obsługa Klienta to nie jedyne zalety współpracy z MotoLocation!

Wynajem motocykli – oferta dla osób z Wrocławia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów umożliwiamy wynajem motocykli o niskim przebiegu, regularnie serwisowanych i doskonale utrzymanych. Wśród naszych propozycji możesz znaleźć takie pojazdy jak Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports, Triumph Tiger 1200 GT Explorer oraz wiele innych modeli, doskonale dostosowanych do długiej jazdy i wypraw terenowych. Tym samym możemy zagwarantować niesamowite wrażenia płynące nie tylko z samej podróży, ale również z prowadzenia maszyn szerzej niedostępnych w ofercie wypożyczalni we Wrocławiu i okolicach.

Wynajem motocykli z dowozem do Wrocławia

Wynajem motocykli w naszej firmie możliwy jest całkowicie zdalnie – bez konieczności wizyty w jednej z wypożyczalni. Na życzenie Klienta dowozimy zarezerwowany pojazd (lub kilka) pod wskazany adres na terenie całego Wrocławia. Każdy z motocykli został dokładnie opisany na naszej stronie internetowej. Dodatkowo wszystkie modele wyposażyliśmy w pakiet Assistance oraz w pełni ubezpieczyliśmy (AC, OC).

Cena wynajmu motocykli (Wrocław)

Motocykle w MotoLocation różnią się ceną wynajmu, jednak do każdego z nich dostępna jest opcja pełnego wyposażenia. Torby, sakwy, nawigacja czy uchwyty na telefon komórkowy to jedne z wielu udogodnień, które wprowadziliśmy dla naszych Klientów. Dodatkowo uruchomiliśmy pakiet rozszerzonej ochrony, dzięki czemu nie musisz płacić kaucji od każdego pojazdu. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

© 2020 MotoLocation | Wszelkie prawa zastrzeżone