wypożyczalnia motocykli

Wypożyczalnia motocykli Śląsk

Śląsk to kilometry wspaniałych dróg i niezliczona liczba miejsc, które warto zwiedzić. Doskonałym pomysłem jest wyruszenie w trasę nowoczesnym, wygodnym, a przede wszystkim niezawodnym motocyklem. Dzięki wyjątkowej ofercie naszej wypożyczalni, każdy kierowca z prawem jazdy kategorii A może spróbować atrakcyjnie spędzić czas zarówno podczas samodzielnej wyprawy, jak i w grupie (proponujemy wynajem nawet kilku pojazdów z dowozem pod ten sam adres).

Profesjonalny wynajem motocykli – Śląsk

Jako pasjonaci motoryzacji postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego w naszej wypożyczalni motocykli znajdziesz modele pojazdów, których nie oferują inne firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenna jest wygoda podczas długiej podróży, dlatego każdy z motocykli MotoLocation to maszyna przystosowana do jazdy nawet w trudnym terenie. Dodatkowo wszystkie pojazdy w pełni ubezpieczamy w pakiet Assistance, AC i OC. Jeśli mieszkasz na Śląsku – możesz skorzystać z opcji dowozu motocykli pod wskazany adres.

Wypożyczalnia motocykli – oferta dla Klientów ze Śląska

Dzięki dokładnym opisom pojazdów, które znajdziesz na naszej stronie, nie musisz osobiście stawiać się w naszej wypożyczalni. Staramy się maksymalnie uprościć cały proces najmu, a dzięki opcji dowozu motocykli na Śląsk – również skrócić czas oczekiwania na wybraną maszynę. Dodatkowo, w trosce o maksymalne ułatwienie organizacji wyprawy, polecamy wyposażenie: sakwy, torby, interkomy, nawigację oraz wiele innych dodatków dostępnych w MotoLocation.

Cena wynajmu motocykli – Śląsk

Wyjątkowy asortyment, niespotykane modele motocykli terenowych, możliwość doboru dodatkowego wyposażenia to nie jedyne zalety współpracy z naszą wypożyczalnią. Oprócz dokładnie opracowanego, przejrzystego cennika oferujemy wybór między wpłatą kaucji, a najmem z opcją rozszerzonej ochrony. W ten sposób możesz w sposób elastyczny zadecydować o sposobie rozliczenia. Zapraszamy Klientów ze Śląska do kontaktu!

© 2020 MotoLocation | Wszelkie prawa zastrzeżone