wypożyczalnia motocykli

Wypożyczalnia motocykli Bielsko

Wyprawy motocyklowe to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Poruszając się jednośladem, możesz dotrzeć do wybranego punktu nie tylko szybciej niż samochodem, ale również zupełnie inną trasą. W naszej wypożyczalni zgromadziliśmy niezwykłe pojazdy, które sprawdzą się podczas najbardziej ekstremalnych podróży. Klientom z Bielska polecamy między innymi doceniany przez użytkowników motocykl BMW R1250 GS z 2023 roku czy Yamahę Tracer 7.

Profesjonalny wynajem motocykli – Bielsko i okolice

MotoLocation to wypożyczalnia stworzona przez pasjonatów jazdy motocyklem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb kierowców i staramy się je spełniać, oferując pojazdy klasy premium oraz niezbędne wyposażenie. Kompleksowa obsługa obejmuje nie tylko prosty sposób rezerwacji, ale również dostawę wynajętych motocykli pod wskazany adres w Bielsku i pobliskich miejscowościach. Atrakcyjna cena transportu sprawia, że jest to chętnie wybierana opcja przez Klientów z całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z oferty MotoLocation?

Motocykle, które wynajmujemy, są starannie wybrane spośród turystycznych modeli dostępnych na rynku. Wielu z nich nie znajdziesz w ofercie konkurencji! Zwracamy szczególną uwagę na komfort i bezpieczeństwo jazdy, dlatego nasze motocykle to najlepsze w swojej klasie turystyki. Dzięki opcji wypożyczenia możesz cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami z drogi bez inwestowania we własny pojazd wraz z niezbędnym wyposażeniem. Wraz z rezerwacją motocykla możesz zamówić także kufry - dla wygody wyposażone również w torby, uchwyty na telefon oraz wiele innych przydatnych akcesoriów. Klientów z Bielska zachęcamy do kontaktu z wypożyczalnią!

Wynajem motocykli Bielsko

Wszystkie motocykle z MotoLocation są starannie serwisowane i regularnie poddawane przeglądom technicznym. Dodatkowo każdy z nich ma wykupione ubezpieczenie OC, AC oraz pakiet Assistance – wszystko po to, by zapewnić Klientom maksymalny komfort. Zaufało nam już wielu motocyklistów z takich miast jak Bielsko, Warszawa czy Szczecin. Zapraszamy do rezerwowania terminów na stronie wypożyczalni!

© 2020 MotoLocation | Wszelkie prawa zastrzeżone