wypożyczalnia motocykli

Wypożyczalnia motocykli Szczecin

Jeśli mieszkasz w Szczecinie i marzysz o prawdziwej wyprawie motocyklowej, chcesz dotrzeć tam, gdzie dojazd samochodem nie jest możliwy, zależy Ci na niezapomnianych wrażeniach, które daje prowadzenie ekskluzywnych pojazdów terenowych – zapoznaj się z ofertą wypożyczalni MotoLocation. Specjalizujemy się w wynajmie wysokiej klasy motocykli turystycznych – wyspecjalizowane jednoślady doskonale pokonują długie dystanse na drogach utwardzanych, autostradach, wchodzą w strome zakręty, zdobywają wzniesienia, a przede wszystkim gwarantują kierującym komfort jazdy nawet w niekorzystnych warunkach.

Wynajem motocykli w Szczecinie i nie tylko

Intuicyjny system rezerwacji oraz atrakcyjna oferta wynajmu proponowanych motocykli sprawiają, że obsługujemy pasjonatów podróży terenowych z całej Polski. Usługa dostarczania pojazdów pod drzwi zamawiającego, umożliwia nam obsługę Klientów z takich miast jak Szczecin, Warszawa czy Kraków. Gdziekolwiek jesteś – z nami nie musisz tracić czasu na odbiór zamówionych motocykli.

Wypożyczalnia motocykli: oferta dla mieszkańców Szczecina

Jako pasjonaci wypraw motocyklowych dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Oprócz dostarczenia pojazdu pod wskazany adres umożliwiamy doposażenie wybranego modelu o niezbędne akcesoria. Dzięki temu nie musisz inwestować w zakup takich dodatków jak kufry z torbami, profesjonalna nawigacja czy uchwyty na telefon. Wynajem motocykla wraz z dodatkami to gwarancja wygody, bezpieczeństwa i komfortowego urlopu. Oprócz tego każdy z naszych pojazdów ma wykupione ubezpieczenie OC, AC oraz pakiet Assistance.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu motocykli w MotoLocation?

Zależy nam na tym, aby oferować miłośnikom jednośladów najlepszej jakości pojazdy, niedostępne powszechnie w innych wypożyczalniach. Starannie wybieramy motocykle dostępne na wynajem. Dzięki profesjonalnemu podejściu do obsługi Klienta, zyskaliśmy zaufanie motocyklistów ze Szczecina oraz wielu innych miejscowości.

© 2020 MotoLocation | Wszelkie prawa zastrzeżone