wypożyczalnia motocykli

Wypożyczalnia motocykli Gdańsk

Miłośnikom podróży motocyklem oferujemy wygodny, kompleksowy wynajem pojazdów, szerzej niedostępnych w innych wypożyczalniach. Fani dwóch kółek mogą cieszyć się emocjami płynącymi z jazdy wysokiej klasy motocyklami bez konieczności inwestowania we własną maszynę. Takie rozwiązanie to doskonałe wyjście dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A, którzy nie mają środków na zakup i konserwację motocykla lub brakuje im miejsca do przechowywania pojazdu poza sezonem. Nasze usługi udostępniamy także mieszkańcom Gdańska oraz okolic.

Wynajem motocykli w Gdańsku

Dzięki doświadczeniu i pasji do motocykli, wynajem pojazdu w naszej firmie dostosowaliśmy do potrzeb Klientów. Oferujemy motocykle BMW, Yamaha, Honda oraz inne z niskim przebiegiem oraz po aktualnym przeglądzie technicznym. Oprócz tego każdy model został przez nas w pełni ubezpieczony w pakiet Assistance, AC i OC. Motocykle zamówione za pośrednictwem naszej strony internetowej możemy dostarczyć pod Twoje drzwi na terenie całego Gdańska.

MotoLocation – wypożyczalnia motocykli (Gdańsk)

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest elastyczność finansowa w przypadku planowania wyprawy z wynajmem motocykli. Właśnie dlatego naszym Klientom oferujemy możliwość wpłaty kaucji lub wykupienia pakietu rozszerzonej ochrony. Tym samym MotoLocation jest jedną z najchętniej wybieranych wypożyczalni motocykli zarówno w Gdańsku, jak i okolicach.

Cena wynajmu motocykli w Gdańsku

Każdy z pojazdów dostępnych w MotoLocation ma ustaloną cenę wynajmu w rozliczeniu dobowym. Jednak to od Ciebie zależy, na jak długo chcesz pożyczyć motocykl. Dodatkowo oferujemy wyposażenie zgodne z życzeniem Klienta oraz atrakcyjną opcję dowozu jednego lub kilku motocykli do Gdańska. Jeśli cenisz sobie niepowtarzalne wrażenia płynące z kierowania najlepszymi jednośladami, skorzystaj z możliwości, jakie daje współpraca z naszą firmą! Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!

© 2020 MotoLocation | Wszelkie prawa zastrzeżone